• Vrijdag 10 maart 2023

Potgrond actie 2023

Het is weer tijd voor de tuin. Ook dit jaar wil muziekvereniging St. Caecilia u weer voorzien van de nodige potgrond.

U kunt uw bestelling kunt doorgeven via een bestelformulier. Dit bestelformulier is hier te downloaden en kan ingeleverd worden via e-mail naar info@stcaeciliageesteren.nl of op 1 van de onderstaande adressen:

  • De Weide 1
  • De Kuuper 25
  • Mensinkkamp 4
  • Meijersweg 16
  • Vriezenveenseweg 103a
Middels uw aankoop van potgrond steunt u onze vereniging. Dank daarvoor!


Potgrond actie 2023

Muziekvereniging
St. Caecilia

St. Caecilia is een muziekvereniging die in 1928 is opgericht. De vereniging bestaat uit ongeveer 60 enthousiaste leden en is opgedeeld in een fanfare, slagwerkgroep, de jeugdorkesten voor fanfare en slagwerk en een blokfluitgroep. Plezier en uitdaging staan bij onze vereniging centraal. Het volgen van een muzikale opleiding wordt gestimuleerd, om het beste naar boven te halen. Er is binnen de vereniging respect voor elk niveau.

Volg ons op social media

Steun via SponsorKliks

Sponsorkliks Logo